DOSTAWA

W naszej Hurtowni https://wolkaonline365.pl/ umożliwiamy wykonanie zamówienia bez konieczności wizyty w siedzibie. Po wybraniu produktów interesujących Państwa, prosimy złożyć zamówienia  przez koszyk lub drogą mailową bądź telefoniczną.

UWAGA !!!

Jeżeli poszukujecie Państwo rzetelnego partnera zapraszamy do współpracy oraz życzymy udanych zakupów w wolkaonline365.pl

Specjalne rabaty na 2022r !!!

Darmowa dostawa 

Rabat 5% przy zamówieniach powyżej 499 zł netto !!!

Nie dotyczy wysyłek zagranicznych !!!

WYSYŁKA I CZAS REALIZACJI

- Towar wysyłamy po potwierdzeniu zamówienia, maksymalnie do 48 godzin od otrzymania wpłaty na konto lub potwierdzenie wysyłki za pobraniem. Wyjątkiem są dni wolne od pracy oraz święta. Klient jest zawsze informowany o przyjęciu zamówienia oraz wysłaniu przesyłki.

- Zakupione towary są dostarczone pod adres wskazany na zamówieniu. Wysyłamy towar tylko na terenie Polski, w razie innej lokalizacji poza RP prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

- Sklep nie ponosi odpowiedzialność za nieprawidłowe wypełniony formularz zamówienia, w wyniku którego przesyłka nie dotarła do Klienta. Klient ponosi w takim przypadku dodatkowe koszty przesyłki.

- Zamówienie zostanie zrealizowane pod warunkiem, że towar jest dostępny w magazynie lub u dostawców Sklepu. W przypadku braku część towarów objętych zamówieniem klient będzie niezwłocznie informowany o stanie zamówienia i podejmuje decyzję o sposobie jego realizacji.

- W wyjątkowych okolicznościach mogą ulec zmianie koszty przesyłki, Klient zostanie o tym poinformowany przed wysyłką zamówienia.

- Sklep nie ponosi odpowiedzialności za nieterminowe dostarczenie przesyłki przez firmę kurierską lub Pocztę Polską.

Zespół: https://www.wolkaonline365.pl

Telefon komórkowy: +48 790 345 678 / +48 534 345 678